MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 10313221
nr 1031 3221
Buffé
ek, tidigt 1900-tal, längd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:53:01
200 kr
250 kr
350 kr